Серіал Баффі - переможниця вампірів 4 сезон українською мовою онлайн


УМОВИ ПРОЖИВАННЯ
Для винищувачка настають важкі часи, коли у неї з'являється проблема у взаєминах зі своєю сусідкою по кімнаті Кеті. Поступово Баффі починає з великою підозрою ставитися до нової знайомої, а в студентському містечку з'являються два загадкових демона з зеленими очима. Віллоу відчуває схожі проблеми з сусідами, але вона щиро радіє за Баффі, коли та знайомиться з привабливим студентом Паркером Ейбрамсом. Однак незабаром друзі починають дуже сильно турбуватися за Переможницю, яка поступово стає все більш недовірливою. Баффі здається, що її сусідка по кімнаті насправді є справжнім демоном, але Джайлз впевнений, що саме Баффі стала одержима духом злобного істоти. Поки він намагається знайти відповіді на питання, винищувачка вдається втекти з-під опіки своїх друзів, щоб звести рахунки зі своєю сусідкою по кімнаті ..
ПОГАНЕ ПИВО
Ксандер влаштовується барменом в один з барів студентського містечка, а Баффі продовжує сподіватися на повернення Паркера. Незабаром вона стикається з чотирма студентами в барі, які пропонують дівчині поділитися своїми проблемами за кухлем пива. Тим часом Віллоу доводиться випробувати неприємні відчуття, коли вона зауважує непідробний інтерес Оза до нової співачку на ім'я Верука. Незабаром Ксандер виявляє, що четверо студентів перетворилися на справжніх печерних людей. Всьому виною стало пиво і Ксандер розуміє, що Винищувачка також може перетворитися в доісторичної людини. Поки Віллоу намагається зрозуміти мотиви дивної поведінки Паркера, Ксандер і Джайлз поспішають знайти Баффі, яку також не оминуло згубний вплив пива. Однак «печерної» винищувачка доведеться коритися своїм інстинктам, коли життя Паркера і її кращої подруги наражається на смертельну небезпеку з боку решти неандертальців.
ДИКИЙ СЕРЦЕМ
Наближається чергове повний місяць, яке повністю змінить життя Віллоу і Оза. Баффі доводиться підбадьорювати свою кращу подругу, коли вона зауважує непідробний інтерес Оза до Верука. В першу ніч перед повним місяцем на професора Меггі Уолш нападають дві «дикі собаки», з чого Винищувачка робить висновок, що в місті з'явився ще один перевертень. Тим часом Оз дізнається причину своєї нездоланної тяги до Верука - ця дівчина також виявляється перевертнем, але на відміну від нього вона насолоджується тваринної пристрастю звіра, що сидить всередині неї. Незабаром Віллоу доводиться випробувати потрясіння - вона дізнається про дивний зв'язок Оза і Верука. Ситуація виходить з-під контролю, коли Віллоу стає мимовільним свідком кривавої сутички двох перевертнів, а Баффі стикається з одним з таємничих солдатів, яким вдалося захопити в полон Спайка. Після повного місяця Озу мають бути ухвалені найвідповідальніша і непросте рішення в своєму житті.
ПРИРЕЧЕНІ
Дізнавшись, що Райлі є одним із загадкових солдат, Баффі вирішує заново обміркувати всі наслідки відносин з ним. Коли в Саннідейлі відбувається черговий землетрус, Винищувачка відчуває наближення біди. Її підозри посилюються, коли в гуртожитку перелякана Віллоу виявляє закривавлене тіло студента. Тим часом Спайк збирається накласти на себе руки, не в силах більше виносити свою безпорадність. Вампір ще не знає, що незабаром йому випаде шанс звільнити свою агресію. Джайлз розповідає Баффі, Віллоу і Ксандеру, що за вбивством стоять демони Вахралл, які збираються знову розкрити Чортів Паща, зробивши жертвопринесення. Щоб зупинити черговий Апокаліпсис винищувачка і її друзям доведеться повернутися в місце, звідки почалися їхні пригоди - зруйновану школу Саннідейла. У той час як Баффі приймає остаточне рішення щодо Райлі, Спайк із захопленням виявляє, що він може завдавати болю демонам.
Я В КОМАНДІ
Настає час, коли Баффі все ж отримує доступ в штаб-квартиру «Ініціативи». Винищувачка погоджується співпрацювати з Меггі Уолш, але в перші ж дні перебування в підземному комплексі починає ставити занадто багато питань. Спайк знову переконується в тому, що йому небезпечно перебувати в Саннідейлі - солдатам «Ініціативи» вдалося помітити вампіра спеціальним маячком, і щоб витягнути його Спайк з небажанням звертається за допомогою до Джайлз. Тим часом, продовжуючи роботу над своїм секретним проектом в лабораторії 314, професор Уолш вирішує позбутися від винищувачка вампірів, яку вона вважає загрозою для своєї роботи. Нічого не підозрюючи, Баффі відправляється прямо в підлаштований пастку, в той час як Райлі разом з Форрестом і Гремом намагаються визначити місцезнаходження укладеного №17. Райлі ще не здогадується, що незабаром йому належить прийняти складне для себе рішення, а тим часом в лабораторії 314 відбувається вбивство - жахливе творіння професора Меггі Уолш на ім'я Адам приходить до тями після тривалого сну і вбиває свою жінку, яка створила.
ПРОЩАЙ, АЙОВА
Баффі розповідає своїм друзям про замах, який влаштувала на неї професор Уолш. Тим часом жахливе творіння Меггі виходить на поверхню і його першою жертвою стає маленький хлопчик. У «Ініціативи» доктор Енгелман виявляє тіло професора Уолш і отримує наказ з Вашингтона припинити будь-які операції до прибуття групи військових слідчих. Всупереч наказу Райлі разом з іншими починає самостійне розслідування вбивства своєї наставниці. Поки Баффі намагається знайти вбивцю хлопчика, Спайку доводиться пережити неприємні хвилини коли його б'є група демонів, незадоволених тим, що вампір почав вбивати собі подібних. Баффі разом з Зендером проникають в штаб-квартиру «Ініціативи» в надії з'ясувати причини дивної хвороби, яка вразила Райлі. Вони отримують відповіді на свої питання від Адама - біомеханічного демоноіда, сконструйованого Меггі Уолш і доктором Енгелманом в лабораторії 314.
ДІВЧИНА РОКУ
Баффі разом з Віллоу і Зендером знаходить тіло чергового демона, по-звірячому вбитого Адамом. У «Ініціативи» загострюються відносини між Райлі і його кращими друзями - Форрест і Гремом. Райлі більше не хоче нікому довіряти. Він повертається до Баффі і її друзям, які вже почали готувати план з його порятунку. Тим часом в покинутому крилі міської лікарні до тями приходить Фейт - Винищувачка-ренегат, впавши в кому після своєї останньої битви з Баффі. Дівчина з гіркотою розуміє, що світ навколо неї змінився. Поки Баффі, Віллоу, Ксандер і Джайлз намагаються розшукати занепалу Переможницю, в руки Фейт потрапляє прощальний подарунок мера Річарда Уїлкинса III. За допомогою загадкового пристрою Фейт вирішує помститися Баффі, і для цього вона бере Джойс Саммерс в заручники. В цей же час в Саннідейлі з'являються три таємничих англійця, які наносять несподіваний візит Руперту Джайлз.
ХТО ТИ?
За допомогою магії Фейт змогла змінитися тілами з нічого не підозрюючи Баффі. Після цього вона насолоджується новим життям в новому тілі, в той час як Баффі збираються посадити у в'язницю. Однак на шляху поліцейських з'являються три людини з групи захоплення, що працює на Рада Спостерігачів. Вони викрадають Баффі з метою переправити Переможницю-ренегата в Англію, щоб вона постала перед Радою. Тим часом Фейт починає розробляти план своєї помсти друзям Баффі. Після того як Віллоу познайомила її зі своєю кращою подругою, Тара висловлює своє сумнів в тому, що це справжня Баффі. Збіг обставин призводить до того, що Фейт і Баффі знову стикаються один з одним. Вони повинні відповісти на питання: хто ж вони є насправді, але Баффі ще не здогадується, що перед своєю втечею Фейт завдала серйозної шкоди її відносинам з Райлі.
СУПЕР ЗІРКА
Життя в Саннідейлі триває в своєму звичайному ритмі. Баффі і Райлі намагаються налагодити свої відносини після зникнення Фейт, а в місті з'являється новий демон, нападник на беззахисних людей. Але ніхто не турбується про це - адже у Саннідейла є свій захисник і покровитель. Він - найбільш популярна і впізнавана особистість в місті. Він - кумир всіх дівчат і найкрасивіший хлопець. Він - воїн, чия сила набагато перевершує силу винищувачка вампірів. Хто ж він? Пані та панове, дозвольте представити вам Джонатана Левінсона! Тихий і скромний хлопчина повертається, щоб стати справжньою суперзіркою. Але після того як жертвою демона стає Тара, Баффі і її друзям належить поглянути на свого колишнього однокласника в іншому ракурсі. Вони здогадуються, що з'явився в місті демон якимось чином пов'язаний з їхнім кумиром. Незабаром всіх чекає велике потрясіння, коли стає відомий секрет неймовірної популярності Джонатана.
СХІД МОЛОДОГО МІСЯЦЯ
Для Віллоу настає болісне час вибору, коли в Саннідейл повертається Оз. Подорожуючи по світу, йому вдалося навчитися контролювати звіра всередині себе і тепер він сподівається повернутися до свого колишнього життя. Баффі зауважує замішання своєї подруги і Віллоу вирішує розповісти їй про свої почуття до Тарі. Адам зустрічається зі Спайком, пропонуючи йому угоду, ціною якої може стати витяг чіпа з голови вампіра. Тим часом Озу стає відомо про незвичайні взаємини Віллоу і Тари. Не в силах стримати свій гнів, він перетворюється на звіра і незабаром потрапляє в руки «Ініціативи». Події починають розвиватися стрімко: Райлі потрапляє під арешт за спробу допомогти Озу, а Баффі разом з Зендером, Спайком і Віллоу проникає в штаб-квартиру «Ініціативи» і бере в заручники полковника МакНамара. Звільненому Озу і Віллоу чекає дуже непроста розмова, в той час як Баффі вкриває Райлі в руїнах школи Саннідейла.
ФАКТОР ЙОКО
Чекаючи повернення Баффі з Лос-Анджелеса, Райлі з подивом дізнається від Ксандера подробиці її роману з Енджелом. Адам просить Спайка відокремити Переможницю від її друзів, і, будучи великим експертом в області подібних інтриг, Спайк розробляє блискучий план. Тим часом услід за Баффі в Саннідейл повертається Енджел, який бажає вибачитися за свою поведінку в Лос-Анджелесі. Однак перед зустріччю зі своєю колишньою коханою вампір стикається з Райлі Фінном. Райлі підозрює Енджела в нападі на загін його колишніх солдатів і тільки Баффі може розсудити своє минуле і справжнє кохання, але до цього моменту вона стає безпорадною свідком загибелі Форреста від рук Адама. В цей час Спайк із задоволенням зауважує, що його план наведено в дію: між Віллоу, Зендером, Баффі і Джайлзом виникають серйозні розбіжності. Розчарувавшись у своїх друзях, Винищувачка вирішує вбити Адама поодинці.
ИЗНАЧАЛЬНОСТЬ
Керуючи «модифікатором поведінки», вживлені в груди Райлі, Адам приводить його в секретну лабораторію Меггі Уолш. Райлі дізнається про фінальній стадії експерименту, в якій Адам збирається приступити до створення істот за своїм образом і подобою. Тим часом Баффі вдається розгадати інтригу Спайка і вона знаходить взаєморозуміння зі своїми друзями. Тепер Винищувачка повинна попередити керівництво «Ініціативи» про небезпеку - Адам збирається влаштувати справжню різанину в комплексі, щоб отримати достатньо матеріалу для створення своєї армії. У той час, як чиновники в Пентагоні вирішують закрити проект «Ініціатива», Винищувач вампірів готується поборотися з кібернетичним монстром, використовуючи первісну силу своїх попередниць. Віллоу, Ксандер і Джайлз об'єднують свої сили для створення могутнього і небезпечного закляття спочатку, яке повинно наділити Баффі більшою силою.

Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com