ГЛАВА СЬОМА. ВАННА

Дивні Дива 1 сезон 7 серія українською

Лукас бачить, як люди із заводу сідають в фургони та приїжджають в Хокінс. Школяр попереджає хлопців по рації про небезпеку. Майк разом з хлопцями залишає будинок через чорний хід. Тим часом команда вчених на чолі з доктором Бреннером під'їжджає до будинку Віллер. Завдяки здібностям Оді хлопцям вдається помітно відірватися від команди переслідувачів. Тепер герої збираються сховатися на покинуттому звалищі.

Джойс разом з шерифом Хоппером намагаються знайти школярів. Вони всі знають і хочуть одного - знайти портал і допомогти Віллу повернутися додому. Джонатан і Ненсі теж приєднуються до цього задуму, розуміючи, що також у них є шанс повернути Барбару додому живою. З'ясувавши місце укриття наляканих юних приятелів, місцеві жителі поспішають їм на допомогу. Завдяки отриманим в університеті навичкам боротьби шеф поліції розправляється з двома спецслужбовця ЦРУ, які приїхали першими на вказане місце, і змушує діточок негайно сісти до нього в машину.

Спеціальні агенти вирішують поговорити з родиною Майка і повідомити тим, що їхній син у великій небезпеці. При першій же спробі зв'язатися з батьками, відповідальні люди повинні все повідомити за вказаним номером телефону. Якщо цього не зробити, хлопчик може загинути. Наївні люди довіряють кожному вимовленому слову.ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com