ШПИГУН

Дивні Дива 2 сезон 6 серія українською

Щоб розібратися в ситуації, яка відбувається з Віллом, хлопчиська негайно доставляють в лабораторію. Після кількох дослідів доктор Оуенс робить висновки, що тіньовий монстр не випадково намагається контролювати підлітка. Якщо продовжити знищувати тунелі, то дитина може загинути. Команда агентів отримує наказ припинити роботи і повернутися на базу.

Мюррей дозволяє незваним гостям залишитися у себе вдома до ранку. Після тривалої розмови знайомі визнаються у взаємних симпатіях і проводять ніч разом. З настанням світанку новоспечена пара поспішає в будинок Джонатана, де виявляє дивні малюнки Вілла. Хлопець просить кохану не втручатися в справу, так як це небезпечно для її життя.

Дастін ділиться з приятелями побоюваннями щодо зникнення своєї істоти і повідомляє про його можливості. Роблячи спроби відправитися за міні-чудовиськом по його слідах, хлопці роблять неприємне відкриття. Виявляється, монстр не один в цьому світі. Сліди приводять до лігва, що кишить істотами з іншого виміру. Школярі в небезпеці, але щось лякає чудовиськ, і ті тікають, дозволяючи школярам втекти.

Навколо лабораторії, де знаходиться Вілл, збираються монстри. Оуенс робить неприємні висновки.ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
{changeskin}