Серіал Відчайдушні Домогосподарки українською мовою онлайн

Мабуть, найкращий серіал, який поєднав у собі драму, комедію, детектив, пригоди та став культовим. Історія розповість про жінок-домогосподарок, які живуть у затишному і водночас тихому передмісті. Вони виховують своїх дітей та намагаються виплутатися із авантюр, які переслідують щодня.

Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивіться онлайн всі серії серіалу «Відчайдушні домогосподарки» в хорошій якості українською мовою, при цьому абсолютно безкоштовно.


Центральні персонажі серіалу чотири домогосподарки з багатого передмістя. Вони живуть на вигаданій творцями проекту вулиці Вістерія-Лейн, в містечку Фейрвью.


Про що серіал «Відчайдушні домогосподарки» онлайнВсе починається з того, як їх давня подруга Мері Еліс Янг, отримує записку з погрозами від невідомого і в підсумку здійснює самогубство у власному будинку. Всі наступні епізоди Мері Еліс Янг виступатиме в якості оповідача, який розповідає про те, що сталося після її смерті на вулиці Вістерія-Лейн з її подругами домогосподарками. Спочатку Марк Черрі планував знімати епізоди по тридцять хвилин, однак від версії ситкому швидко відмовилися і вирішили випускати часові серії з елементами драми. За словами творців проекту їх надихнув серіал «Секс і місто» і фільм «Краса по-американськи».


Смотрите онлайн все серии сериала «Отчаянные домохозяйки» в хорошем качестве на украинском языке, и это все бесплатно для каждого из вас.