Серіал «Друзі» 9 СЕЗОН українською мовою дивитися онлайн / Сериал «Друзья» 9 СЕЗОН на украинском смотреть онлайн

ПОЧИНАЙТЕ ДИВИТИСЯ СЕРІАЛ «ДРУЗІ» 9 СЕЗОН УКРАЇНСЬКОЮ

Нарешті ми дізнаємося кінцівку восьмого сезону, яка залишила глядача і героїв в очікуванні, що ж буде далі..? Через банальне нерозуміння, Рейчел вважає, що Джої зробив їй пропозицію. Коли Рос дізнається про це, то сильно злиться, адже Рейчел сказала «так». Народження довгоочікуваної дитини трохи знижує його гнів, але відносини між Росом і Рейчел все одно далекі від ідеальних. Коли Рос випадково бачить її поцілунок з колегою, то викликає дівчину на серйозну розмову, яка закінчується тим, що Рейчел переїжджає до Джої.

Фібі знайомиться з чарівним хлопцем на ім'я Майк. Вперше в житті вона по-справжньому закохується і налаштована на серйозні стосунки. На жаль, Майк, який зовсім недавно пережив важке розлучення, не планує знову одружуватися. Фібі ж хоче хоч колись завести сім'ю і дітей. Дівчина розлучається з коханим.

Моніка і Чендлер намагаються завести дитину. Ситуація ускладнюється тим, що Чендлер йде з роботи і влаштовується в рекламну компанію, де змушений цілий рік проходити стажування безкоштовно. Крім того, вони дізнаються, що не можуть мати дітей, і єдиний вихід для них - усиновлення. Рейчел починає помічати за собою, що відчуває потяг до Джої. А ще ви зможете переглянути 9 сезон серіалу Друзі англійською з українськими субтитрами. Бажаємо приємного перегляду!