Серіал «Друзі» 8 СЕЗОН українською мовою дивитися онлайн / Сериал «Друзья» 8 СЕЗОН на украинском смотреть онлайн

Друзі 8 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 8 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіНа весіллі Моніки і Чендлера Рейчел зізнається в тому, що саме вона вагітна і її тест знайшли в туалеті Моніки. Але не говорить про те хто ж батько дитини. Джої знайшов у своїй квартирі червоний светр, всі вирішили що це річ справжнього батька майбутньої дитини Рейчел.


У 8 сезоні серіалу «Друзі» Фібі робить припущення, що це светр асистента Рейчел, Тега і він майбутній батько. Але в цей момент заходить Рос і з подивом заявляє, що це його светр не розуміючи, що він робить в руках друзів. Про це ви можете дізнатися подивившись 8 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Рейчел зізнається Росу в тому, що чекає від нього дитину, вони вже разом розповідають всім, що провели ніч разом перед весіллям Моніки і Чендлера. Джої починає відчувати до Рейчел щось більше ніж просто дружбу, проте побачивши ситуацію в якій вона опинилася пропонує Рейчел переїхати до Роса, так як у них тепер буде спільна дитина.


Трохи пізніше Джої набереться сміливості і зізнається в тому, що закоханий в Рейчел, однак у цих відносин не буде початку і продовження.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 8 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що через дев'ять місяців Рейчел разом з Росом відправляються в лікарню, перед цим вони цілуються, а мати Роса встигає дати йому в останній момент обручку. Рос не має наміру робити пропозицію, але каблучку все ж взяв.


Після того як Рейчел народила дівчинку Емму до неї зайшли друзі і Джої випадково знайшов каблучку Роса, намагаючись всім показати він простягнув її Рейчел, вона подмала, що він робить їй пропозицію і відповіла згодою. Саме в цей момент Моніка і Чендлер теж вирішують завести дитину.