Друзі 7 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 7 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРозпочинається підготовка до весілля Моніки і Чендлера, готуватися до цього дійства будуть практично весь сезон, нам покажуть історії всіх друзів по черзі. Квартиру Фібі все ж відновлюють, однак після ремонту в ній залишається тільки одна спальня, тому Рейчел змушена залишитися жити у Джої.


У 7 сезоні серіалу «Друзі» Джої втратить роботу в новому серіалі через його закриття, проте практично відразу отримує пропозицію повернутися в серіал "Дні нашого життя", де буде грати доктора Дрейка Реморе. Мінус лише в тому, що весь сезон його персонаж буде перебувати в стані коми. Про це ви можете дізнатися подивившись 7 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Перед своїм весіллям Чендлер сильно лякається через серйозні зміни в своєму житті і на деякий час зникає. Друзі, намагаючись не засмутити Моніку цією подією, приховують від неї зникнення її майбутнього чоловіка і намагаються знайти його самостійно.


Джої потрібні гроші, оскільки з акторською кар’єрою тимчасово не складається, він влаштовується офіціантом в Центральну кав'ярню. Але працює там недовго, бо агент знаходить йому роль у новому серіалі.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 7 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Рейчел разом з Фібі знаходять тест на вагітність з позитивним результатом в туалеті Моніки. Всі думають, що саме Моніка вагітна.


Чендлер дізнається про це випадково підслухавши розмову. Однак під час весілля з'ясовується, що Моніка зовсім не вагітна і цей тест не її, а вона навіть не здогадується про те, хто чекає на дитину.