Друзі 6 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 6 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіДрузі прокидаються на ранок після п’янки. Рейчел і Рос дізнаються про своє одруження. Пара вирішує анулювати цей шлюб, але Рос не хоче бути вже тричі розведеним, тому таємно від Рейчел не підписує документи. Однак через деякий час про його вчинок обмовляється Фібі, тож подружжя зрештою таки офіційно розлучається.


У 6 сезоні серіалу «Друзі» Чендлер і Моніка передумують одружуватися і вирішують просто жити разом. Тому друзі переселяються: закохані хочуть жити у квартирі Моніки, тож Рейчел переїздить до Фібі, а на місце Чендлера Джої шукає нового сусіда. Тепер він живе з чарівною танцівницею Джанін, а згодом між ними виникає бурхливий роман. Утім, коли нова дівчина вимагає від Джої не бачитися зі своїми друзями та уникати спільних зустрічей з Монікою і Чендлером, Джої не влаштовують такі умови і він розриває стосунки з Джанін. Про це ви можете дізнатися подивившись 6 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Рос після свого звільнення з музею влаштовується працювати викладачем в університет, де веде курс палеонтології.


Джої потрібні гроші, оскільки з акторською кар’єрою тимчасово не складається, він влаштовується офіціантом в Центральну кав'ярню. Але працює там недовго, бо агент знаходить йому роль у новому серіалі.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 6 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Рос заводить нові стосунки зі своєю студенткою Елізабет, тим часом Рейчел починає зустрічатися з її батьком Полом, який просто ненавидить обранця своєї дочки. Наприкінці сезону обидві ці пари розпадаються.


А також побачите, що Чендлер вирішує зробити Моніці пропозицію руки і серця. Щоб кохана нічого не запідозрила, він переконує її, що категоричний противник шлюбу. Засмучена Моніка випадково зустрічає свого колишнього - Річарда, який говорить їй про свої почуття. Дізнавшись про серйозні наміри Чендлера, Річард вирішує відступити у боротьбі за серце колишньої. Після цього Моніка і Чендлер заручуються.