Друзі 5 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 5 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіПісля того, як Росс плутає імена на весіллі, Емілі тікає від нього і вимагає, щоб він більше її не шукав. Друзі повертаються до Нью-Йорку. Згодом Емілі зв’язується з Росом по телефону і пропонує йому відновити стосунки. Жінка ставить умови: Рос повинен остаточно перебратися до Англії і назавжди забути про Рейчел та ніколи не бачитися з нею. Рос не може погодитися на такі умови і вони розлучаються назавжди.


Повернувшись в Нью-Йорк, Рос на деякий час залишається без житла, тому змушений оселитися у Джої з Чендлером. Та коли голий мужик з сусіднього будинку виїжджає, Росу вдається зайняти його квартиру. Про це ви можете дізнатися подивившись третій сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Фібі благополучно народжує трійню: двох дівчаток і одного хлопчика. Опісля жінка віддає дітей своєму зведеному брату Френку і його дружині Елі.


Між Чендлером і Монікою зароджуються справжні почуття. Стосунки, що спонтанно розпочалися в Англії, продовжуються вдома і стають все більш серйозними з кожним днем. Утім пара від усіх приховує цю новину. Правду знає тільки Джої, згодом дізнається й Рейчел, а потім і Фібі. Останнім про обранця своєї сестри довідується Рос, після того як бачить з вікна своєї нової квартири Чендлера і Моніку разом.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 3 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Рейчел знову змінює роботу - тепер вона співробітниця компанії Ральфа Лорена. Джої відправляється у Лас-Вегас, де повинен взяти участь у зйомках. Навідати друга в столицю розваг їдуть й інші. Однак з'ясовується, що зйомки скасували, тож Джої змушений працювати у казино. Друзі влаштовують вечірку, на якій усі напиваються. Так, сп’янілі Рейчел і Рос одружуються. Саме в цей момент до каплиці приходять Моніка і Чендлер з тим же наміром.