Друзі 4 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 4 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРос відмовляється від Бонні на користь Рейчел. Однак дівчина поводиться вкрай егоїстично і вимагає від Роса, щоб він взяв усю провину за їхній попередній розрив на себе. Рос вважає, що не тільки він винен у тому, що сталося. Пара знову свариться і остаточно розриває стосунки.


Фібі з'ясовує правду про свою біологічну матір – це та жінка, до якої вона їздила на узбережжя. Зведений брат Фібі одружується, проте пара не може мати дітей. Тож вони просять Фібі стати сурогатною матір'ю і та погоджується. Вже наприкінці сезону жінка народжує трійню.


У Джої зав'язуються стосунки з колегою по сцені Кейті, в яку з часом закохується Чендлер. Після цього друзі дуже сваряться, але Джої бачить, що у Чендлера з Кейті все серйозно, тому відступає. Через деякий час Чендлер дізнається про те, що Кейті йому зраджує з якимось актором і розлучається з жінкою. Про це ви можете дізнатися подивившись третій сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Моніка і Рейчел через програш в парі переїжджають до квартири Джої та Чендлера, а ті в свою чергу займають квартиру дівчат. Деякий час вони так і живуть, але згодом дівчата підступно повертаються назад у своє житло. Розуміючи, що квартиру вже не повернути, Джої і Чендлер ставлять умову, щоб Моніка і Рейчел поцілувалися. Аби залишитися у своєму помешканні, дівчата цілуються протягом цілої хвилини.


Якщо ви продовжите дивитися серіал Друзі 3 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що у Роса зав'язується бурхливий роман з англійкою Емілі, а вже через шість місяців вони оголошують про весілля. До Лондона на торжество летять всі, крім Рейчел та Фібі. Там Моніку плутають з матір’ю Роса і це її дуже ображає. Засмучену жінку вирішує втішити Чендлер – так вони опиняються в одному ліжку. Рейчел все ж летить на весілля, аби зупинити Роса. В останню мить вона не наважується зізнатися коханому в своїх почуттях. Рос біля вівтаря вимовляє ім'я Рейчел замість Емілі.