Серіал «Друзі» 4 СЕЗОН українською мовою дивитися онлайн / Сериал «Друзья» 4 СЕЗОН на украинском смотреть онлайн

ПОЧИНАЙТЕ ДИВИТИСЯ СЕРІАЛ «ДРУЗІ» 4 СЕЗОН УКРАЇНСЬКОЮ

Чергова спроба Роса і Рейчел зійтися закінчується нищівним фіаско. Тепер парі знову доведеться знайти спосіб відновити дружні стосунки. Дізнавшись таємницю свого народження, Фібі намагається налагодити контакт зі своєю новознайденою матір'ю. Також вона дізнається, що її зведений брат Френк не тільки одружився, але й планує завести дітей. Через проблеми із зачаттям, Френк просить Фібі стати сурогатною матір'ю для його дитини. Сестра погоджується і вагітніє трійнею. Отакої!

Джої зустрічає чарівну дівчину Кеті, в яку безнадійно закохується Чендлер. Не в силах протистояти почуттю, він цілує дівчину друга, а після зізнається у скоєному. Джої прощає Чендлера. Все ж таки друзі :)

Рейчел закохується в свого клієнта Джошуа, але відносини між ними не клеяться. Через чергову спробу зблизитися з ним, дівчина просить Роса зустріти племінницю її боса Емілі. Між Росом і симпатичною англійкою спалахують серйозні почуття. Проблема лише в тому, що Емілі живе в Лондоні і змушена щотижня літати з одного кінця світу на іншій. Щоб не втратити кохану, Рос робить їй пропозицію. На весіллі брата Моніка відчуває себе нещасною. Дівчину втішає добрий друг Чендлер, а наступного ранку вони прокидаються в одному ліжку. Також на сайті є можливість переглянути 4 сезон серіалу Друзі англійською з українськими субтитрами. Бажаємо приємного перегляду!