Друзі 2 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com
Дивитися онлайн 2 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРейчел остаточно закохується в Роса, однак у нього новий роман: він зустрічається з Джулі й намагається побудувати серйозні стосунки. В одному з епізодів, напившись, Рейчел вирішується зізнатися Росу в своїх почуттях. Дівчина телефонує йому додому, утім слухавку ніхто не підіймає і автоматично спрацьовує відповідач. Тож Рейчел вирішує всі свої емоції відкрити бездушному апарату. Прослухавши запис, Рос намагається розібратися у власних почуттях, для цього він складає список плюсів і мінусів обох своїх дівчат. У підсумку Рейчел перемагає у заочному змаганні. Однак згодом Рос дуже пошкодує про свою ідею стосовно списку. Адже, коли Рейчел дізнається про свої мінуси і плюси, дуже ображається на Росса. Утім щастя пари не приречене. Між друзями знову спалахують почуття після перегляду давнього студентського відео: Рос і Рейчал цілуються.


Джої отримує хорошу роль у серіалі, його гонорари ростуть, він навіть може собі дозволити зняти окреме житло. Тож тепер його колишній сусід по кімнаті Чендлер лишається на самоті. Аби кімната Джої не пустувала, а в квартирі не було так самотньо, Чендлер знаходить собі божевільного сусіда Едді. Утім блискуча акторська кар’єра Джої триває не довго. Через невдале інтерв'ю, у якому актор ображає сценаристів, його персонаж швидко прибирають з серіалу.


Фібі намагається знайти свого рідного батька, проте замість нього знаходить зведеного брата Френка-молодшого. Про це ви можете дізнатися, подивившись другий сезон «Друзів» на нашому фан-сайті в хорошій якості.


У Моніки зав'язуються серйозні стосунки з другом сім'ї лікарем-офтальмологом Річардом. Чоловік старший за неї на 21 рік, утім така різниця у віці Моніку не бентежить, жінку дуже тішать їхні стосунки. Все ж ідилія триває не довго. Наприкінці сезону пара розлучається через небажання Річарда заводити дітей.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 2 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Чендлер відкриває для себе інтернет, як спосіб завести нове знайомство. Проте дівчина, яка приходить до нього на побачення виявляється його колишньою подругою Дженіс. В результаті стосунки пари відновлюються.