Серіал Друзі - 2 сезон 19 серія дивитись онлайн українською


ЕПІЗОД, У ЯКОМУ ЕДДІ НЕ ХОЧЕ ВИСЕЛЯТИСЯ

Чендлер здійснює кілька безуспішних спроб позбутися свого нового сусіда Едді. Дівчата із захопленням читають книгу для феміністок. Джої, опинившись без стабільної роботи, не може дозволити собі жити окремо і вирішує повернутися на стару квартиру.


ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!:
vip

Социальные комментарии Cackle

Дивитися онлайн 2 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРейчел остаточно закохується в Роса, однак у нього новий роман: він зустрічається з Джулі й намагається побудувати серйозні стосунки. В одному з епізодів, напившись, Рейчел вирішується зізнатися Росу в своїх почуттях. Дівчина телефонує йому додому, утім слухавку ніхто не підіймає і автоматично спрацьовує відповідач. Тож Рейчел вирішує всі свої емоції відкрити бездушному апарату. Прослухавши запис, Рос намагається розібратися у власних почуттях, для цього він складає список плюсів і мінусів обох своїх дівчат. У підсумку Рейчел перемагає у заочному змаганні. Однак згодом Рос дуже пошкодує про свою ідею стосовно списку. Адже, коли Рейчел дізнається про свої мінуси і плюси, дуже ображається на Росса. Утім щастя пари не приречене. Між друзями знову спалахують почуття після перегляду давнього студентського відео: Рос і Рейчал цілуються.


Джої отримує хорошу роль у серіалі, його гонорари ростуть, він навіть може собі дозволити зняти окреме житло. Тож тепер його колишній сусід по кімнаті Чендлер лишається на самоті. Аби кімната Джої не пустувала, а в квартирі не було так самотньо, Чендлер знаходить собі божевільного сусіда Едді. Утім блискуча акторська кар’єра Джої триває не довго. Через невдале інтерв'ю, у якому актор ображає сценаристів, його персонаж швидко прибирають з серіалу.


Фібі намагається знайти свого рідного батька, проте замість нього знаходить зведеного брата Френка-молодшого. Про це ви можете дізнатися, подивившись другий сезон «Друзів» на нашому фан-сайті в хорошій якості.


У Моніки зав'язуються серйозні стосунки з другом сім'ї лікарем-офтальмологом Річардом. Чоловік старший за неї на 21 рік, утім така різниця у віці Моніку не бентежить, жінку дуже тішать їхні стосунки. Все ж ідилія триває не довго. Наприкінці сезону пара розлучається через небажання Річарда заводити дітей.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 2 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Чендлер відкриває для себе інтернет, як спосіб завести нове знайомство. Проте дівчина, яка приходить до нього на побачення виявляється його колишньою подругою Дженіс. В результаті стосунки пари відновлюються.