Серіал «Друзі» 2 СЕЗОН українською мовою дивитися онлайн / Сериал «Друзья» 2 СЕЗОН на украинском смотреть онлайн

ПОЧИНАЙТЕ ДИВИТИСЯ СЕРІАЛ «ДРУЗІ» 2 СЕЗОН УКРАЇНСЬКОЮ

Рейчел дізнається, що Рос повертається з Китаю із новою дівчиною Джулі. Вирішивши зберегти власні почуття потай, вона здалеку спостерігає за щасливою парочкою. Правда спливає випадково, і Рос вибирає Рейчел, так як завжди любив тільки її. Коли дівчина випадково знаходить його список «за і проти Рейчел», вона дуже злиться, і їхні стосунки знову псуються. Тільки завдяки старій плівці із записом випускного, парі вдається помиритися.

Тим часом Моніка також зустрічає чудового чоловіка на ім'я Річард. Він - давній друг її батька, і різниця у віці стає для пари серйозним випробуванням. Незважаючи на сильні почуття, Моніці належить прийняти нелегке рішення, коли вона дізнається про небажання коханого знову одружитися і заводити дітей.

Джої отримує першу серйозну роль в довгограючому телевізійному проекті «Дні нашого життя». Так-так, це сталося! Почавши пристойно заробляти, він вирішує з'їхати від Чендлера. Чендлеру ж вдається знайти нового сусіда, який спочатку здається цілком адекватним, але пізніше виявляється справжнім психом. Фібі дізнається адресу проживання її справжнього батька, але довгий час не знаходить хоробрості, щоб з ним зустрітися. Пізніше вона знайомиться зі своїм зведеним братом Френком. Хочемо повідомити, що на сайті доступний до перегляду 2 сезон серіалу Друзі англійською з українськими субтитрами. Бажаємо приємного перегляду!