Друзі 3 сезон українською мовою онлайн


Зворотній зв'язок:

friendsinua@gmail.com




Дивитися онлайн 3 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якості



Рейчел остаточно закохується в Роса, однак у нього новий роман: він зустрічається з Джулі й намагається побудувати серйозні стосунки. В одному з епізодів, напившись, Рейчел вирішується зізнатися Росу в своїх почуттях. Дівчина телефонує йому додому, утім слухавку ніхто не підіймає і автоматично спрацьовує відповідач. Тож Рейчел вирішує всі свої емоції відкрити бездушному апарату. Прослухавши запис, Рос намагається розібратися у власних почуттях, для цього він складає список плюсів і мінусів обох своїх дівчат. У підсумку Рейчел перемагає у заочному змаганні. Однак згодом Рос дуже пошкодує про свою ідею стосовно списку. Адже, коли Рейчел дізнається про свої мінуси і плюси, дуже ображається на Росса. Утім щастя пари не приречене. Між друзями знову спалахують почуття після перегляду давнього студентського відео: Рос і Рейчал цілуються.


Рейчел кидає роботу в кав'ярні і погоджується на пропозицію свого нового знайомого Марка, який влаштовує її працювати в модельне агентство. Рос через це відчуває ревнощі, бо вважає, що Марк прагне не просто ділових стосунків з Рейчел. Пара постійно свариться, що призводить до пропозиції Рейчел зробити паузу в стосунках. Рос дуже напивається у цей вечір і вважаючи, що з коханою усе скінчено, проводить ніч з іншою дівчиною. Вранці Рейчел, трохи заспокоївшись, вирішує помиритися з Росом. Однак, коли вона дізнається про зраду, остаточно розриває стосунки.


Моніка влаштовується на роботу до нового ресторану, який стилізований під п'ятдесяті роки, тож їй доводиться носити накладні груди і перуку. Саме там Моніка знайомиться зі своїм новим обранцем Пітом, багатим і успішним чоловіком. Але коли Піт вирішує взяти участь в боях без правил і терпить кілька поразок поспіль, Моніка просить його покинути це заняття. Через відмову Піта пара розриває стосунки.


Чендлер знову розходиться з Дженіс, а Джої приносить в будинок маленьке курча, що не дуже до вподоби його другу. Згодом Чендлер звикає до домашнього улюбленця і заводить ще й качку. Про це ви можете дізнатися подивившись третій сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 3 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Фібі вирушає на узбережжя, щоб знайти жінку, яка має відомості про її батьків. Проте Фібі дуже важко наважитися на подорож самій, тож вона кличе з собою всіх друзів. Рос приїжджає спершу один, а потім приїздить і його нова дівчина Бонні, побачивши яку Рейчел дуже ревнує і зізнається Росу в тому, що її почуття ще не минули. Перед Росом постає складний вибір.