Серіал Друзі - 8 сезон 17 серія дивитись онлайн українською


ЕПІЗОД ІЗ ЧАЙНИМ ЛИСТЯМ

Фібі завжди була не схожою на інших, трохи дивакуватою. Часом друзі просто не розуміють її витівок, списуючи все на важке дитинство і проблеми в особистому житті. Цього разу Фібі вирішує зайнятися ворожінням. Чайне листя показує, що незабаром в її житті з'явиться чоловік.


ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!:
vip

Социальные комментарии Cackle

Дивитися онлайн 8 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіНа весіллі Моніки і Чендлера Рейчел зізнається в тому, що саме вона вагітна і її тест знайшли в туалеті Моніки. Але не говорить про те хто ж батько дитини. Джої знайшов у своїй квартирі червоний светр, всі вирішили що це річ справжнього батька майбутньої дитини Рейчел.


У 8 сезоні серіалу «Друзі» Фібі робить припущення, що це светр асистента Рейчел, Тега і він майбутній батько. Але в цей момент заходить Рос і з подивом заявляє, що це його светр не розуміючи, що він робить в руках друзів. Про це ви можете дізнатися подивившись 8 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Рейчел зізнається Росу в тому, що чекає від нього дитину, вони вже разом розповідають всім, що провели ніч разом перед весіллям Моніки і Чендлера. Джої починає відчувати до Рейчел щось більше ніж просто дружбу, проте побачивши ситуацію в якій вона опинилася пропонує Рейчел переїхати до Роса, так як у них тепер буде спільна дитина.


Трохи пізніше Джої набереться сміливості і зізнається в тому, що закоханий в Рейчел, однак у цих відносин не буде початку і продовження.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 8 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що через дев'ять місяців Рейчел разом з Росом відправляються в лікарню, перед цим вони цілуються, а мати Роса встигає дати йому в останній момент обручку. Рос не має наміру робити пропозицію, але каблучку все ж взяв.


Після того як Рейчел народила дівчинку Емму до неї зайшли друзі і Джої випадково знайшов каблучку Роса, намагаючись всім показати він простягнув її Рейчел, вона подмала, що він робить їй пропозицію і відповіла згодою. Саме в цей момент Моніка і Чендлер теж вирішують завести дитину.