Серіал Друзі - 7 сезон 13 серія дивитись онлайн українською


ЕПІЗОД, У ЯКОМУ ВМИРАЄ РОЗІТА

Чендлер ламає улюблене крісло Джої, яке той прозвав Розіта. Тепер він вважає себе винним, однак насправді напередодні крісло зламала Рейчел, тільки нікому про це не сказала. Батьки Моніки і Роса вирішують продати спільний дім. Моніці дістається машина батьків. Тим часом Фібі знаходить нову роботу і тепер відповідає на телефонні дзвінки у спеціальному магазині.


ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!:
vip

Социальные комментарии Cackle

Дивитися онлайн 7 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРозпочинається підготовка до весілля Моніки і Чендлера, готуватися до цього дійства будуть практично весь сезон, нам покажуть історії всіх друзів по черзі. Квартиру Фібі все ж відновлюють, однак після ремонту в ній залишається тільки одна спальня, тому Рейчел змушена залишитися жити у Джої.


У 7 сезоні серіалу «Друзі» Джої втратить роботу в новому серіалі через його закриття, проте практично відразу отримує пропозицію повернутися в серіал "Дні нашого життя", де буде грати доктора Дрейка Реморе. Мінус лише в тому, що весь сезон його персонаж буде перебувати в стані коми. Про це ви можете дізнатися подивившись 7 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Перед своїм весіллям Чендлер сильно лякається через серйозні зміни в своєму житті і на деякий час зникає. Друзі, намагаючись не засмутити Моніку цією подією, приховують від неї зникнення її майбутнього чоловіка і намагаються знайти його самостійно.


Джої потрібні гроші, оскільки з акторською кар’єрою тимчасово не складається, він влаштовується офіціантом в Центральну кав'ярню. Але працює там недовго, бо агент знаходить йому роль у новому серіалі.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 7 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Рейчел разом з Фібі знаходять тест на вагітність з позитивним результатом в туалеті Моніки. Всі думають, що саме Моніка вагітна.


Чендлер дізнається про це випадково підслухавши розмову. Однак під час весілля з'ясовується, що Моніка зовсім не вагітна і цей тест не її, а вона навіть не здогадується про те, хто чекає на дитину.