Серіал «Друзі» 5 СЕЗОН українською мовою дивитися онлайн / Сериал «Друзья» 5 СЕЗОН на украинском смотреть онлайн

ПОЧИНАЙТЕ ДИВИТИСЯ СЕРІАЛ «ДРУЗІ» 5 СЕЗОН УКРАЇНСЬКОЮ

Рос назвав майбутню дружину чужим ім'ям прямо на церемонії перед вівтарем. Усвідомивши скоєне, він намагається достукатися до Емілі, але та не бажає нічого чути. Піймавши облизня, Рос повертається в Америку, звідки намагається додзвонитися до рідних дівчини. Коли ж Емілі виходить на зв'язок, вона погоджується повернутися, якщо Рос більше ніколи не зустрінеться з Рейчел.

Чендлер і Моніка не можуть один від одного відірватися. Недавні друзі перетворюються в божевільних закоханих, хоча і не поспішають розкривати свої відносини іншим. Першим дізнається їх великий секрет Джої, слідом - Рейчел, потім Фібі і, нарешті, Рос. Спочатку друзі не впевнені в серйозності їхніх стосунків, але зізнання Чендлера в коханні змушує їх повірити.

Фібі народжує трійнят. Незважаючи на те, що вона потай сподівається зберегти хоча б одну дитину, всі діти залишаються в сім'ї Френка та Еліс. Вона зустрічає привабливого поліцейського Гаррі, але їхні стосунки різко обриваються, коли він стріляє в живу пташку. Тим часом Джої отримує роль в повнометражному гостросюжетному трилері, зйомки якого проходять в Лас-Вегасі. Правда виробництво швидко згортають і Джої, який соромиться повернутися в Нью-Йорк, залишається підробляти в місті мрій. На сайті є можливість переглянути 5 сезон серіалу Друзі англійською з українськими субтитрами. Бажаємо приємного перегляду!