Серіал Друзі - 4 сезон 21 серія дивитись онлайн українською


ЕПІЗОД ІЗ ЗАПРОШЕННЯМ

Рос із Емілі готуються до весілля, пара вже почала розсилати запрошення, проте наречена не хоче бачити Рейчел на своєму весіллі. Однак Рос все ж вирішує запросити Рейчел на святкування. Колишні закохані вдаються до спогадів про спільне минуле, після чого Рейчел твердо вирішує не їхати на весілля Роса.


ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!:
vip

Социальные комментарии Cackle

Дивитися онлайн 4 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіРос відмовляється від Бонні на користь Рейчел. Однак дівчина поводиться вкрай егоїстично і вимагає від Роса, щоб він взяв усю провину за їхній попередній розрив на себе. Рос вважає, що не тільки він винен у тому, що сталося. Пара знову свариться і остаточно розриває стосунки.


Фібі з'ясовує правду про свою біологічну матір – це та жінка, до якої вона їздила на узбережжя. Зведений брат Фібі одружується, проте пара не може мати дітей. Тож вони просять Фібі стати сурогатною матір'ю і та погоджується. Вже наприкінці сезону жінка народжує трійню.


У Джої зав'язуються стосунки з колегою по сцені Кейті, в яку з часом закохується Чендлер. Після цього друзі дуже сваряться, але Джої бачить, що у Чендлера з Кейті все серйозно, тому відступає. Через деякий час Чендлер дізнається про те, що Кейті йому зраджує з якимось актором і розлучається з жінкою. Про це ви можете дізнатися подивившись третій сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Моніка і Рейчел через програш в парі переїжджають до квартири Джої та Чендлера, а ті в свою чергу займають квартиру дівчат. Деякий час вони так і живуть, але згодом дівчата підступно повертаються назад у своє житло. Розуміючи, що квартиру вже не повернути, Джої і Чендлер ставлять умову, щоб Моніка і Рейчел поцілувалися. Аби залишитися у своєму помешканні, дівчата цілуються протягом цілої хвилини.


Якщо ви продовжите дивитися серіал Друзі 3 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що у Роса зав'язується бурхливий роман з англійкою Емілі, а вже через шість місяців вони оголошують про весілля. До Лондона на торжество летять всі, крім Рейчел та Фібі. Там Моніку плутають з матір’ю Роса і це її дуже ображає. Засмучену жінку вирішує втішити Чендлер – так вони опиняються в одному ліжку. Рейчел все ж летить на весілля, аби зупинити Роса. В останню мить вона не наважується зізнатися коханому в своїх почуттях. Рос біля вівтаря вимовляє ім'я Рейчел замість Емілі.