ФІНАЛЬНИЙ ЕПІЗОД, ЧАСТИНА 1-2 (10 сезон 17-18 серія)

Рос проводить ніч із Рейчел. Тепер він сподівається, що кохана точно передумає їхати і залишиться з ним. Натомість Рейчел впевнена, що прощальний секс — це кращий спосіб розлучитися назавжди. Гантер, менеджер із Центральної кав'ярні, зізнається в коханні до Рейчел. А в Еріки народжується двійня.


ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ:
vip

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Тебе дратує реклама? Тоді тисни сюди
НАСТУПНА СЕРІЯ
Дратує реклама? Тоді тисни сюди
Социальные комментарии Cackle

Дивитися онлайн 10 сезон серіалу «Друзі» українською мовою безкоштовно в хорошій якостіТрішки оговтавшись від пологів Рейчел зрозуміла, що Джої їй пропозицію не робив і Рос теж. Після виписки відносини між Росом і Рейчел ускладнюються ще більше і вона йде жити до Джої.


У 10 сезоні серіалу «Друзі» протягом трьох епізодів між Рейчел і Джої тривають відносини розпочаті на Барбадосі, проте потім вони знову стають друзями. А в цей час Чарлі кидає Роса і повертається до колишнього хлопця. Чендлер і Моніка отримують повідомлення про те, що знайшлася жінка готова віддати їм дитину на усиновлення. Про це ви можете дізнатися подивившись 10 сезон «Друзів» українською на нашому сайті в хорошій якості.


Вони замислюються над своїм майбутнім і починають пошук затишного будинку далеко від центру міста, щоб створити для дитини нормальні умови для зростання. Майк одружується на Фібі, однак через жахливий снігопад церемонія проходить прямо у Центральній кав'ярні.


Рейчел отримує пропозицію перебратися в Париж, де її старий знайомий пропонує їй гарну роботу, вона досить швидко погоджується і починає готуватися до переїзду. Після прощання з усіма вона каже, що з Росом прощатися не буде так як їй це занадто важко. Потім вони проводять ніч разом і Рос вважає, що їх відносини відновилися, проте Рейчел заявляє, що це був всього лише прощальний секс.


Якщо ви продовжите дивитися серіал «Друзі» 10 сезон українською мовою онлайн, то побачите, що Моніка та Чендлер несподівано дізнаються, що їм належить виховувати одразу двох дітей. Рос розуміє що любить Рейчел і не готовий її відпускати, він мчить в аеропорт і говорить про це Рейчел. Та вислухала його і шокована все ж таки сіла в літак, Рос відправився додому. Зайшовши в квартиру він почув повідомлення на автовідповідачі, Рейчіл сказала, що хоче повернутися до нього але її не випускають з літака, тільки запис закінчився як в дверях з'явилася Рейчел.


В останньому епізоді друзі збираються в квартирі Моніки і залишають ключі для господаря помешкання, а потім відправляються в Центральну кав'ярню...